Rekreace

 

Nejbližší lyžařský vlek 500 m v obci, Ski-centrum Říčky 10 km (5 vleků, 4-sedačková lanovka, půjčovny lyžařského vybavení, lyžařská škola, umělé zasněžování, večení lyžování, snowpark),upravované běžecké tratě v místě.

Koupaliště v Žamberku 13 km, vodní nádrž Pastviny 11 km (koupání, lodičky, šlapadla, rybaření), aquapark v Rychnově nad Kněžnou 25km, Ústí nad Orlicí 30 km (tobogán, skluzavka kamikadze s převýšením, masážní lůžka, chrliče vody, plážový volejbal),koupaliště v Kunvaldu 5km, pro otužilce osvěžení v horském potoce u objektu, nebo v řece Divoká Orlice 1km.

Celé okolí se vyznačuje množstvím značených a upravených horských lesních cest a cyklotras, které vedou místní nádhernou přírodou,takže svoji trasu si zde jistě najde cyklista či turista.A v neposlední řadě si na své ve zdejší krajině jistě přijdou i houbaři, borůvkáři a rybáři.

Restaurace i obchod 500 m.

Výlety:

V Neratově najdete unikátní kostel se skleněnou střechou. Zemská brána(přírodní rezervace, jedinečný přírodní útvar, který najdete v údolí Divoké Orlice), Rašeliniště pod Předním vrchem,Tvrz Hanička,Luisino Údolí, Dobrošov, Ratibořice, Babiččino údolí (muzeum Boženy Němcové, Staré bělidlo, Viktorčin splav), Boušín, Rýzmburk, Slavoňov, ZOO safari ve Dvoře Králové nad Labem, Kuks, Potštejn.

Polsko:

Polské lázně - DUSZNIKI ZDRÓJ, KUDOWA ZDRÓJ, POLANICA ZDRÓJ, DLUGOPOLE ZDRÓJ

MEDVĚDÍ JESKYNĚ (JASKINIA NIEDŹWIEDZIA)
v obci Kletno u Stronie Śląskie. Vzhledem ke krápníkové výzdobě je to jedna z nejkrásnějších polských jeskyní.
VODOPÁD WILCZKY
Vodopád na řece Wilczka je druhým největším vodopádem v polských Sudetech. Je jednou z největších atrakcí obce Międzygórze. Řeka zde padá více než z dvacetimetrové kaskády s rulového prahu do erozního kotle a dále teče hlubokou úžlabinou s téměř svislými stěnami.

 

sjezdovka

 

neratov kostel

paseracka lavka 800

Hanička R79

vodopád Mezihoří

Pastviny Říčky Babiččino údolí

 

Výmarský ohař CHS Horky - Weim

1014010 624818090984893 4039335644240103620 n

Griffin logo2

wifiFacebook

Překladač

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

logo rgb